| Alexandruuu16 a întrebat:

am o catelusa de cativa ani. si de aproximativ 4-5 zile a lovit-o masina si acum schiopateaza. am dus-o la veterinar, s-a uitat la piciorul ei si a spus ca s-ar putea sa fie intindere sau ceva la bazin, i-a dat 2 injectii si 2 pastile de luat. acum catesula nu mai mananca nimic, nu bea apa, doarme foarte mult. si nu mai e jucausa.

1 răspuns:
| Shriti a răspuns:

Cred ca o doare, sarmanica... Dar cum e piciorul? S.a facut mai bine?
Pentru ca daca nu mananca e un semn rau, ar fi foarte indicat sa o duci la alt consult medical. Mai ales daca doarme mereu...ouff...trebuie neaparat la medic...ci e stie ce s.a intamplat cu ea...