| MariusUCV a întrebat:

am o catelusa pechinez in varsta de 2 luni jumate. Daca exista medic veterinar aici sau cineva acre are idee ce mananca la varsta asta pentru ca i-am luat multe feluri de mancare dar nu prea vrea (pedigree junior, roial canin, schesir dog, si pedigree conserva). nimic din toate acestea nu prea vrea. nu prea are dintisorii toti iesiti. intrebare: Pot sa-i dau lapte? daca da, de care? Mii de multumiri tuturor raspunsurilor!

Răspuns Câştigător
| CrazyKiddd a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu ii dau lapte pentru ca va face limbrici.Mancare poti sa ii dai belcando puppy small bread e f buna pentru ei happy