| Alexboss119 a întrebat:

Salut,
Am o intrebare, tocmai mi-a fatat o iepuroaica acum aproximativ 5 zile si nu sunt sigur daca ii hraneste puii...ce ziceti daca nu-i hraneau puii de atunci de cand i-au fatat pana acum erau morti deja...asai?

Răspuns Câştigător
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, daca nu ii hranea, iepurasii erau morti de mult. Poate ai doar senzatia ca nu ii raneste. Mama iepuroaica stie ea ce are de facut. Si pana la urma, daca este dat sa traieaca traiesc, daca nu, nu. Tare gingasi sunt iepurasii.

1 răspuns:
| Bold_Paul_Mihai_1973 a răspuns:

Salut, nu-ti face griji, dc traiesc dupa 5 zile, sigur ii hraneste. IMPORTANT : evita sa iei puii in mana sau sa-i privesti de aproape, risti sa ti-i omoare. Bafta multa si ai grija sa nu atingi puii pana mai cresc.