| Baciu_Lucian_1999 a întrebat:

Am un Golden Retriever si cred ca daca nu voi fi atent si un membru al familiei ar intra in curte cu masina cățelul ar iesi afara din curte? Dau MEDALIE!

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Orice caine are tendinta de a iesi din curte, daca nu este supravegheat va iesi(chiar si cainii dresati ies pe strada intr-un moment de neatentie al stapanului, asa se pierd foarte multi).Ar fi de preferat sa fie inchis intr-un padoc sau in casa atunci cand poarta este deschisa.