| Alex8080 a întrebat:

Salut, as avea nevoie si eu de o parere, mi-am facut un canal de Youtube pe care postez shorturi si as vrea sa stiu cum vi se pare, daca ar trebui sa schimb ceva.Acesta e canalul https://www.youtube.com/channel/UCZRVsvG_7R28J3hKST-DDpw

3 răspunsuri:
| DigBick a răspuns:

Vad ca filmezi ecranul. Macar filmeaza de la distanta mai mare, ca sa fie claritatea mai buna si decupeaza dupa. Sau cel mai bine folosesti un program de inregistrare ecran.

| RAY a răspuns:

Foarte in ceață

Răspuns utilizator avertizat