| qwerty1234 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar un caine de rasa boxer(un mascul) si as vrea sa-i intreb pe cei care sunt stapanaii unui astfel de caine cam cat costa intretinerea lui pe luna, asta incluzand mancarea?

1 răspuns:
| Kimmy22 a răspuns:

Te costa cateva milioane... unii au sistemul digestiv sensibil, ceea ce inseamna ca tebuie sa tina dieta, mancand mancare uscata. Cand e mic, este slab, asa ca nu trebuie hranit ca sa compenseze.

Alte cheltuieli: pot aparea cheltuieli suplimentare datorita oaselor sensibile, se pot ivi accidente ale incheieturilor.
Plus ca trebuie vaccinati....si daca vrei sa il dresezi te mai costa ceva...