| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un caine husky si as avea nevoie de mai multe informatii pentru a face o alegere cat mai buna. ce nu inteleg este faptul ca pe mai multe site-uri unii caine husky costa 100 euro iar altii dublu sau mai mult. Multumesc!

1 răspuns:
| Flav1a a răspuns:

Eu am cumparat un puiut de husky (avea 5 saptamani) de la o doamna din afara orasului, cu 600 de lei. Unii spun ca a fost scump, altii ca l-am luat ieftin. Eu cred ca e undeva pe la 200 de euro unul.