| sarah15 a întrebat:

As avea nevoie de ajutorul vostru.As vrea sa cumpar un caine Husky Siberian cu toate actele si vaccinurile la zi, am gasit niste site-uri dar acolo era foarte scump, depasea suma de 300 euro.
Nu as vrea sa cumpar unul din anunturile de pe net, pentru ca nu am incredere ca o sa fie sanatos sau cu toate actele necesare.
Daca puteti sa-mi spuneti un site in care Husky sa nu depaseasca cu mult suma de 800 RON v-as fi foarte recunoscatoare.
Va multumesc!
Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| eusicumine_4355 a răspuns:

Da ce are un caine de pe strada? sad

| sarah15 explică (pentru eusicumine_4355):

Eu nu am zis ca are ceva..Doar ca daca tot imi cumpar unul vreau sa fie sanatos si din rasa Husky.Am mai luat odata unul de pe strazi pentru ca mi-a parut rau de el. Dar mi-a murit, nu stiu ce a avut. L-am dus si la medic dar nu a avut ce sa-i faca. Si oricum, vreau unul din rasa Husky, pentru ca-mi plac foarte mult.