| AlexToma1223 a întrebat:

Salut,as vrea sa știu și eu care e diferența de greutate și de înălțime dintre teacup yorkie și mini toy yorkie!

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Brb ma duc sa fur aaa caut căței din rasele astea prin tara, îi masor și-ți zic după.

| AlexToma1223 explică (pentru Catrice):

As vrea un răspuns serios, te rog.

| Catrice a răspuns (pentru AlexToma1223):

Știai ca poți găsi pe gugăl ceea ce cauți?!

| AlexToma1223 explică (pentru Catrice):

Dacă scriu care este diferența dintre mini toy yorkie și teacup yorkie îmi da care este diferența dintre teacup yorkie și yorkie normal

| Catrice a răspuns (pentru AlexToma1223):

Of of nici sa cauți nu știi...
Scrii acolo în căsuța de căutare numele rasei dimensiuni și cauți pentru fiecare și diferența o vezi și singur (sper)

| AlexToma1223 explică (pentru Catrice):

Of of, am căutat și nu îmi da mini toy numai teacup și toy dar toy e did de mini toy

| Catrice a răspuns (pentru AlexToma1223):

Din ce am văzut pe net, toy și mini sunt aceeași rasa.