| Anon03 a întrebat:

As vrea sa va intreb pentru cei care au rasa de caini Bichon Frise sau macar daca stiti o anume masina de tuns blana care efectiv sa-i taie blana, nu sa se incurce masina de tuns in ea. Am incercat mai multe masini de tuns si toate se blocheaza, cu exceptia a celor de la veterinari. Intrebarea ar fi daca imi puteti recomanda o masina de tuns blana si stiti sigur ca ar merge pe o blana foarte, foarte creata.

1 răspuns:
| EkToR a răspuns:

Pai dul la veterinar ca sa il tunda daca nu mai vrei sa dai bani la veterinar si sa iei o masina cerei parerea sigur stie niste marci sau ceva de genul.