| Dumitru122 a întrebat:

Baieti de curand ma pasioneaza conspiratiile si astazi as vrea sa discutam despre cele cu extraterestrii. Vreau sa vorbim cat mai multi astfel incat sa clarificam cat mai multe lucruri.
1. Sunt foarte multe dovezi cu privire la existenta extraterestrilor.
2. De ce ascunde guvernul SUA aceste adevaruri daca deja sunt mii de martori oculari care au vazut aceste incidente?
3. Sunt asa numitii extraterestrii gri din Zeta Reticuli, cei din Orion si cei din Pleiade, de pe planeta Erra. Intrebarea mea e De unde stiu toti oamenii astia atatea informatii despre ei? Ca acum nu cred ca se apuca sa inventeze porcarii.
4. Un om a reusit sa sparga o baza de date din America si a reusit sa afle asta, nimeni nedezmintind afirmatiile spuse de el: http://www.studentie.ro/......7-a-97098.
5. Apoi mai e si asta : http://totulpentrusuflet.wordpress.com/......-oficial/.
6. Apoi incidentul Roswell.
Sunt atatea intrebari de pus si atat de putine raspunsuri! Veniti cat mai multi si comentati! O sa dau si funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germanii au dorit sa faca masinarii yburatoare cu decolare verticala (aveau bombardate toate aerporturile) si le-au iesit farfurii pe efect Coanda (cu decolare verticala);

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Americanii, cei care au furat dupa razboi proiectele germanilor, manipuleaza opinia publica cu "aria 49" sau cum se cheama ea, deyvoltand tenologi secrete, intoxicand publicul cu aberatii UFO, ozn, doar pentru a justifica miliardele de euro primite de la stat...

| CarlaHecox a răspuns:

Hey happy
Mi se pare foarte tare ca nu sunt singura atat de interesata de extraterestri.
Sincer, nici eu nu stiu de ce unele tari cum ar fi America, Rusia, ascund toate informatiile despre ei.
Zona 51, de exemplu, mi se pare foarte interesanta.Am auzit povesti cum ca in interiorul ei sunt tinuti in custi exemplare vii,sau extraterestri conservati in borcane si alte chestii cum ar fi studierea adn-ului lor.
Oamenii stiu "atat de multe despre ei" din timpul civilizatiilor maya,aztec, inca si chiar si egiptenii, ce venerau niste zei numiti annunaki, care au fost reprezentati pe cladirile lor drept un fel de oameni gri ciudati ce coborau din masinarii asemanatoare ozn-urilor.
In scrierile stravechi indiene erau mentionati "zei ce coborau din pasari de metal ce scuipau foc, din ceruri" si sculptati in piatra un fel de oameni bizari ce conduceau o masinarie in spatiu happy.Nu ti se pare ca aceste relatari antice seamana izbitor de bine cu descrierea unori extraterestri si OZN-urile lor?
Nu stiu insa de unde s-a pornit cu celelalte "rase" de extraterestri pe langa annunaki.Eu cred insa,ca desi ascund asta, guvernele americane/ruse au luat si iau in continuare legatura cu extraterestri, fie intr-o masura mare sau mica.
Cat despre linkul cu barbatul ce a declarat toate alea despre colaborarea cu extraterestrii in momentul ACTUAL, nu stiu ce sa zic.
Totusi, iti sugerez site-ul Lovendal.net si emisiunea Ancient Aliens de pe canalul History, ce incepe cam pe la orele dupa amiezii, nu mai stiu exact.
O zi buna!