| thealchemist a întrebat:

Ieri s-au implinit 66 ani de la incidentul Roswell care a dat nastere teoriilor actuale cu extraterestrii si OZN-uri.
intrebarea este ce credeti ca s-a intimplat cu adevarat? a fost un OZN sau un balon meteorologic?

6 răspunsuri:
| Dainel a răspuns:

Poi daca ai citit O_o ai stii ca la fata locului s-au gasit bucati si corpurile unor creaturi asemanatoare cu oamenii (iar desteptii de atunci au ascuns totul)

| LegionarulRoman a răspuns:

Falsuri.Nu exista viata pe alte planete.

Se stie ca puterea diavolului se manifesta in functie de epoca.in cazul acesta manifestandu-se prin asa zisele UFOs!

| ConducereaLumi a răspuns:

Cred ca OZN ''de ce?'' pai doar noi suntem singura specia care traieste in tot spatiul? straight face

| Tentacle111 a răspuns:

Unii zic ca nu, alti ca da.Raspunsul nu il stie nimeni in afara de cei care au gasit OZN-ul si creatura care se afla acolo.De ce credeti ca s-au infiintat atatea baze secrete de exemplu Area 51.Sa gandim LOGIC:Biblia spune ca Dumnezeu a creat lumea si apoi oamenii da? Ei bine ce parere aveti despre dinozauri? S-au gasit fosile...dar cum au murit...deoarece si oamenii au fost de fata deci cum? Ei bine extraterestii sau zei cum ii numiam grecii si egiptenii ne-au salvat rasa.Sincer sa fiusunt 100% sigur ca undeva, se afla oameni care stiu multe, foarte multe chestii.Nu vreau sa sune ciudat, dar poate chiar traiesc printre noi.

| LordCroft a răspuns:

Sigur au fost extraterestriiwinking

| VBC7 a răspuns:

Cu siguranță a fost un OZN sunt atâtea dovezi.Doar un prost ar crede altceva de cât teoria OZN in acest caz.