| rapa a întrebat:

Salut care e pescar mare pe aici?laughing sa imi zica si mie cineva va rog ce imi trebuie pentru o montura sa fac la caras platica etc? vreau cu momitor si cu un singur ac. deci va rog tot ce tr si de ce mersi mult

Răspuns Câştigător
| BluezZzz a răspuns:

Momeste locu cu mamaliga adica arunci mamaliga in zona in care pescuiesti si dai la ce zice propietaru baltii sau daca nu are propietar incerci ori rama or vierme si ungi carligu cu mamaliga sa puta da faci mamaliga din timp si o pui la fermentat...si o arate urat da pestele ii amgar deci plase intinse mai...