| Chocolate_4593 a întrebat:

Caut cu disperare un bull terrier. Vreau sa ii fac cuiva cadou unul. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cauta pe publi24.ro si gasesti, dar ai grija sa nu iei teapa.vezi ca sunt unii care cer bani in avans sau scriu aiurea ca si cum ar fi straini.sari peste ei.

| evelin33 a răspuns:

Eu am gasit pe www.tocmai.ro. Ce e drept am urmarit ceva timp website-ul pentru o oferta ( raport calitate - pret) dar s-a meritat

| dinumario a răspuns:

Intra pe google si scrie vand terrier

| ADRIA11112 a răspuns:

Pentru mai multe informatii despre terrier intra pe http://desprecaini.com/tag/terrieri