| mvmi25 a întrebat:

Cine imi spune si mie niste exercitii pentru forta acasa dar sa dea rezultate cat mai rapide? Dar pentru a pute masa musculara tot la fel de repede? P.S. Am 14 ani ar trebui sa fac acest tip de exercitii?

Răspuns Câştigător
| PiTbuLuL a răspuns:

Abdomene,flotari,ridicari la bara pentru triceps si biceps, si vara daca stai la sat mergi la coasa este cea mai buna acolo iti dezvolti toti muschi acolo lucreaza toti muschi crede-ma ca eu vara acolo merg e mai buna ca salabig grin.

3 răspunsuri:
| PavelVladescu a răspuns:

Pai haltere, flotari, abdomene. eoam 11 ani si deja am patratele big grin

| ALEXE112 a răspuns:

Trage de haltere flotari abdomene bicepsi tricepsi si daca vrei sa faci si la picioare alearga vreo 7-8 km macar odata la 3 zile si mergi cu bicicleta daca faci asta in fiecare zi vor fi rezultate si nu da vina pe mine daca nu este corect am citit pe net

| euvanessa01 a răspuns:

Abdomene flotari genoflexiuni dar in numar mare happy