| ๔єภเร1923๔єภเร a întrebat:

Dati-mi sim ie niste jocuri frumoase pentru PC. Ofer funda! Va rog eu ca ma plictisesc.

Răspuns Câştigător
| OSCARtoons a răspuns:

Daca vrei sa te joci de plictisela te sfatuiesc sa te joci Sam Serious,NFS,GTA.
Daca vrei sa te joci si sa te tii de joc Fifa, Counter-strike, Batman Arkham Asylum si orice single player mai lung

3 răspunsuri:
| мιcυтѕαααα a răspuns:

Joaca jocuri dupa ce o sa inveti la ce categorie sa pui intrebarile.

| ๔єภเร1923๔єภเร explică:

Micuta nu am pus la pc ca nu raspundeati dar oricum pc e un hobby deci gandeste.