| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Ce pot face sa nu ma plictisesc pe internet?
Ceva niste site-uri d p net sau ceva amuzant ceva ca sa nu ma plictisesc
:Inafara de jocuri, conquistador, IMVU (ceva de genul asta)
Ofer funda` big grin
Cele mai frumoase idei big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| deia a răspuns:

Neuronu.ro

desene-animate.rascuplans.ro :)) daca ai chef de densene [is toate desenele vechi si noi]

www.y8.com

http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste.html
Cele mai amuzante si interesante teste:D.

http://www.youtube.com/watch?v=LWeUQYO-zIM

:D

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Am o alte idee: Si eu ma plicisesc pe net.intra pe chat, citeste reviste. daca chiar nu gasesti ceva frumos, fa ca mine. Du-te pe afar, plimba-te, seara iesi la alergat, fa-ti ordine in camera, citeste laughingLasa pc-ul in pace daca nu ai cf big grin Sper ca ti-am dat vreo idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzant

| mastergames a răspuns:

Eu zic sa iti fac world of warcraft(wow)