| RobertVasileAlexandrescu a întrebat:

Salut, de unde imi pot lua un husky siberian de rasa oriunde in Romania? (Canise etc.)

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu bani gasesti peste tot, si pe olx in special ca sunt anunturi cu oameni care cresc animale de rasă cîini pisici,. dar îi vînd foarte scump, tu sigur vrei sa adopti dar un animal de rasă nu vei gasi nicaieri gratis.

| RobertVasileAlexandrescu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu vreau sa adopt, vreau sa cumpar

| RealKing01 a răspuns:

Caută pe olx sau publi24 că găsești

| Adelamaria16 a răspuns:

Buna! Pe olx găsești sigur, tocmai acum m-am uitat și sunt niste husky pui superbi. Sa ai mare grija de el daca cumperi...