| Mihai11 a întrebat:

Imi puteti spune cand apare revista Popcorn din ianuarie 2012? O caut de o luna si nu o gasesc sad

3 răspunsuri:
| Madi_8495 a răspuns:

Buna! Uite.ce s-a intamplat cu revista Popcorn e ceva trist.Compania Bravo(revista Bravo), a cumparat compania Popcornsad, din aceasta cauza nu mai apare.Dar niste fani Popcorn au creat o pagina pe Facebook "Vrem revista Popcorn inapoi", mai au nevoie de 14 like'uri pentru a afce 1000. Ei incearca sa readuca revista pe piata.Se spune ca Popcorn s-ar putea sa apara din doua-in-doua luni.E o veste trista stiu epntru ca si eu o citeam si nu vreau sa dispara.

| Aryadna a răspuns:

Apare la sfarsitul lunii ianuarie cauta dupa 28 ianuariewinking

| KidduLettzU a răspuns:

Si eu o caut...nu stiu ce au patit astia de nu o mai scot...