| Rambo112 a întrebat:

Salut.Ma gandesc serios sa imi cumpar un Pistol Airosoft CO2 destul de puternic.Nu am avut niciun fel de pistol airosoft si as dori sa cumpar unul cat mai puternic pe care sa-l folosesc la tir(sa nimeresc tinta la o distanta de 40m cu o precizie cat mai buna, bila sa fie cat mai grea posibil).Nu stiu prea multe despre pistoale...va rog sa imi recomandati niste pistoale cu CO2 cat mai puternice dar sa nu depaseasca 600 Ron.Dau funda celor care ma ajuta! Sunt deschis la orice ajutor primit.

1 răspuns:
| gheorghe699 a răspuns:

Eu am avut unul ...cu bile de 0, 20 din plastic,era destul de bun, destul de precis, dar nu avea forta, puteai gauri doze de bere, am spart sticla de bere.din sticla de ciucas la 1/2, dezavantajul ar fi ca dupa vreo cateva mii de bile, cedeaza garniturile de etansare ale incarcatorului, eu cumparam spray de gaz si-l incarcam ..am avut un bertta M9