| Gabriel_Razvan_1998_rbrz a întrebat:

Salut mi-am cumparat un caine si acum trebuie sa il inscriu si sa ii fac vaccinurile imi spuneti va rog un veterinar unde sunt vaccinuri mai ieftine si care ar fi preturile? Va rog doar daca ati fost si stiti preturile concret multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In Zimbabwe este mai ieftin decat la noi. Ce drac de intrebare o fi si asta fara sa precizezi localitatea de unde esti?!

| Maria203 a răspuns:

Pretutile sunt ieftine la vaccinuri de obicei 30-50, dar, depinde de vaccin, iar un microcip 50 de lei pe care chiar il recomand, dar din moment ce nu ai precizat locatia, nu pot sa iti spun unde e mai ieftin.Ai aici un site cu preturile dar pot sa difere se la clinica la clinica
http://happypetclinic.blogspot.ro/p/preturi.html?m=1