| Mada9629 a întrebat:

Salut mi-am facut un blog pe blogspot, dar vreau sa-l sterg dar nu stiu cum, va rog ajutati-ma, funda.

Răspuns Câştigător
| catalingradofficial a răspuns:

Pasul 1: accesezi https://www.blogger.com/home
Pasul 2: apesi pe optiunea „Setări"
Pasul 3: apasă pe subcategoria „Altele" din categoria principala „Setări"
Pasul 4: Da click pe „Ștergeţi blogul". In cazul in care nu reusesti de unul singur, ma poti contacta si te voi ajuta prin programul TeamViewer!

| Mada9629 explică (pentru catalingradofficial):

Am reusit sa-l streg, as vrea sa fac un site care sa fie ca o carte, sa dai paginile asa cand citesti sau marcar cartile pe care le bag sa se deschida asa. Ma poti ajuta?

1 răspuns: