| ade2005pup a întrebat:

O catea de pe strada a fatat si cateii isi cauta adapost. Mi.e mila de ei si as vrea sa.i ajut:sa iau umul acasa. Dar nu ma lasa mama.
Ce sa fac TPU?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Ii poti duce la un adapost pentru animale. Insa nu stiu daca vor fi cu mult mai bine acolo. Lasa-i in pace.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Adapost pentru animale.

| DevilNight01 a răspuns:

Lasa-i macar sa aiba 2 luni ca sa pot manca adule mancare apa... Mama o sa aiba incredere in tine si daca vrei o sa poti chiar sa ai iei pe toti dar oricum la 2 luni singuri vor pleca de langa mama