| georgiana777 a întrebat:

AM NEVOIE URGENTA DE AJUTOR! perusul s-a lovit de cateva ori de perete si oglinda si cand zboara in sus cade la pamant ce-ar trebui sa fac? PLIZZ AJUTOR RAPID!

Răspuns Câştigător
| ChristinneK a răspuns:

Daca s-a lovit grav du-l la veterinar sa te asiguri, care nu cumva sa aiba ceva la cap mai ales daca e mic.

1 răspuns:
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Imi pare foarte rau! N-ai numarul unui veterinar.Ei stiu cel mai bine. Daca n-ai cauta pe net: ''numar de veterinari din (oriasul tau). Suni si iti vor raspunde.Decat sa te incurc mai bine iti dau un sfat mai bun.Bafta! FUNDA?