| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Am o mare problema, iepuroaica mea a foste gestanta cu 1 luna in urma, dar si-a omorat puii, sau au inghetat de frig, nu stiu sigur, dar am dat-o din nou la monta si a fatat 7 pui mici, pe care i-a omorat nu stiu din ce cauza, am mers pe la ea, am mangaiat-o, NU am pus mana pe pui, dar poate nici nu trebuia sa merg la ea la cusca si s-o mangai.
Mai are sens sa o dau iarasi la monta, sau s-a obisnuit sa-i omoare?
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Nu e mama buna.Cumpara alta.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Am avut si eu la tara acum cativa ani una care ami facea la fel eu am lasat-o sa mai faca si a 3 oara si tot la fel ia omorat.Cred ca daca nu au avut grija nici de al 2 lea rang nu o sa aiba de nici un rand.