| anonim_4396 a întrebat:

am o pisica pe care o tin in curte.Acum o zi era afara langa un sobolan fara cap mort... Posibil ca pisica mea sa fi mancat din el? 2.Seara am vazut ca e ranita putin la cap.E posibil ca acel sobolan inainte sa fie omorat a muscato? Va rog TPU sunt disperat, nu vreau ca pisica mea sa moara din cauza acelui sobolan(sa fi luat ceva boala).Nu stiu exact de unde are acele rani de la cap.E posibil sa pateasca ceva rau daca a fost zgariata sau muscata de un sobolan?

Răspuns Câştigător
| luxaeterna a răspuns:

Du-te la veterinar. Nu tu. Sa duci pisica.

| Marcus20 a răspuns (pentru luxaeterna):

S-a rezolvat problema, multumesc pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Pisicile care traiesc in curte, ele se cred ''pe cont propriu''.
Cine stie, poate s-a zgariat.
Du-l la veterinar, nu avem cu ce sa te ajutam.
Insanatosire rapidawinking?