| Coco2017 a întrebat:

am o problema in legatura cu papagalul meu este o ninfa are 11 luni si eu am niste plante in casa ca toti oameni iar el este foarte artas sa manance pamant si sa rupa planta dar mie mi.e frica sa nu pateasca ceva de la pamant PS il am de 4 luni si vad ca tot nu s-a apropiat de mine va rog ajutati.ma in legatura cu el pentru ca nu ma baga in seama si face ce vrea ce ar trebui SA FAC?

1 răspuns:
| Mariiiiiiiiiiiii a răspuns:

Si eu am o ninfa, nu trebuie sa iti faci griji se va acomoda si la mine a durat cateva luni pana s-a acomodat si inca nu s-a acomodat "complet", dar nu iti fa griji trebuie doar sa vorbesti cu ea zilnic si se va acomoda, iar in legatura cu plantele t le poti muta intr-o alta camera unde ea nu sta.
Sper ca te-am ajutat