| rippE a întrebat:

as dorii sa achzitionez un pui de Rottweiler de la Canisa Premium. Ati avut vre-un contact cu ei? Sunt seriosi?

Răspuns Câştigător
| Yoo17M a răspuns:

Canisa Premium
Este o companie serioasa.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cauta informatii despre ei.nu e canisa.o canisa nu are toate rasele.cauta la crescatori, e mai ieftin si mai sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai proasta idee.
Sunt doar niste samsari, si NU, Canisa Premium NU e Canisa autorizata, e canisa doar cu numele, o fabrica produce caini pe banda rulanta.
Cumpara si chiar adopta caini din adaposturile de animale din Ungaria cu maxim 300 de lei ca se le vanda in Romania cu 300 euro.
Stiu sa pacaleasca naivii care le cad in plasa pentru ca o persoana cu experienta in achizitionarea unui puiut niciodata nu o sa comanda sa ii vina la usa un catel ca o pereche de pantofi, o persoana cu experienta se deplaseaza pana in locul ala sa vada puiul cu ochii lui si parintii.Niciodata nu se cumpara un caine fara sa ii vezi parintii asta e cea mai importanta regula.
O ruda de-a mea cu toate ca i-am adus toate argumentele de mai sus a tinut sa-si cumpere caine de la Canisa Premium, nu doar ca nu i-au dat puiul pe care l-a ales ea, dar nici o saptamana nu a durat si a murit de jigodie contactata din fabrica, a avut garantia si a spus ca vrea sa ii fie dat un alt pui sau banii inapoi.I-au spus politicos ca banii nu se dau inapoi si i-au dat un alt pui care nici nu auzea bine, era aproape surd care si acesta a murit doar la cateva zile dupa achizitionare.
Sa nu mai spun ca au furat poze de la canise din strainatate.

| DaniletAG a răspuns:

Sunt seriosi. eu am amstaff negru cu alb de la canisa premium si da clasa. Intra aici ca sa vezi ce rase de paza au http://vanzaricaini.ro/de-paza/