| Acostachioaiei_Leonard_1990 a întrebat:

as vrea sa-mi creez un canal de Youtube(vlog) si as vrea un nume fain dar mai scurt gen(selly, trex, ....etc) sau ceva care sa fie legat de numele meu(marius) daca nu mai am un canal pe care nu am postat nimic si daca ma puteti ajuta cu o idee pentru primul vlog

Răspuns Câştigător
| Kushi a răspuns:

Salut,primul tau vlog ar trebui sa raspunda curiozitatilor oamenilor,gen o prezentare,cum te cheama,cati ani ai,hobby-uri,de ce te-ai apucat de vloging,etc.Iar numele ar putea fi Mars, Mar Ius, Suiram, vezi si tu, bafta!

1 răspuns:
| Marius44467447 a răspuns:

Meryus sau ceva legat de numele tau de familie :