| BlackSilver a întrebat:

Caut de ceva vreme o sceneta de Anul Nou... Vreau o sceneta cu 5-7 personaje. As dori ca sceneta sa fie cu comedie (de dorit cu haz). Daca imi spune cineva ii voi fi recunoscator...Va rog sa nu trimiteti link de pe YouTube ci vreau ceva in scris.

1 răspuns:
| GherGhe_Valntin_1998 a răspuns:

Ipece faza cu 2 personaje.
O fata si un baiat care petrc anul nou sub cerul plin de artifici.
Dupa intra in joc Mos Craciun mort de beat care vine peste ei (trebuie sa scrii tu cuvintele) dupa vine un gay care vrea sa isi bage o petarda in c-- sau ceva de gen ceva care sa te faca sa razi