| CrazyKiddd a întrebat:

Ce stiti despre Mobile Intel r 45 express chipset family microsoft corporation wddm 1.1 e buna de ceva sau trebuie schibata? Eu as vrea ceva pentru jocuri.Deci e buna?

1 răspuns:
| RedXhanD a răspuns:

Eu stiu ca chipset-urile express nu sunt bune pentru jocuri si iti dau crash-uri si bluescreen.Nu e bun pentru gaming. Daca poti upgrada PC-ul sau laptop-ul pune un ATI Radeon HD 5450. E destul de buna placa video, sau un NVIDIA din seria GTX.