| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa imi ia un amstaff? Ei spun ca face mizerie si ca o sa roada tot.

PS:Stau la apartament cu 3 camere si e mare.

Răspuns Câştigător
| Hygeia a răspuns:

In primul rand, te-ai documentat despre rasa? Amstaff-ul e o rasa cu un temperament de cele mai multe ori agresiv ( a fost creat pentru lupte)
Ai putea sa-i convingi spunandu-le ca te vei ocupa doar tu de el. Daca il aduci acasa de pui s-ar putea sa-l indrageasca pe loc.
Eu zic sa le faci o surpriza si sa-ti faci rost de unul big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Nu poti sa-l ti intr-un apartament, parintii tai au dreptate.

| violetajustme a răspuns:

Eu una mi l.am cumparat iar cand l-a vazut nu a avut ce face!