| JockerStoica a întrebat:

vreau sa imi cumpar un pui de amstaff am 13 ani si imi place foarte mult amstafful dar stau la apartament si parintii mei nu sunt de acord ca zic ca o sa faca mizerie si o sa roada tot prin casa si o sa-si faca nevoile in casa iar eu sunt iubitor de caini am mai avut si pitbull dar ei nu ma mai lasa si nu stiu cum sa-i conving ajutor

2 răspunsuri:
| maryo238 a răspuns:

Pai. incearca sa le demonstrezi ca esti responsabil, aratael ca esti responsabil de undele lucruri pe care le ai deja, si alte chestii, mai intra sub pielea parintilor si poate merge cumva. nu stiu thinking

| Fiona232 a răspuns:

Arata-le niste poze cu el si prezintale avantajele de al avea