| Costiin a întrebat:

Salut TPU! Daca am 15ani si am reusit sa dresez perfect un Cane Corso credeti ca m-as descurca in a dresa un Ciobanesc German?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine spune ca l-ai dresat perfect? Tu? Sau cineva de specialitate?

| Costiin explică (pentru darrio2007):

Veterinarul,cei de la politie si toti cei care au Cane Corso si i-au dus la dresaj profesional.

| darrio2007 a răspuns (pentru Costiin):

Ok.Felicitari!

| Kriss96 a răspuns:

Eu zic ca da. Ciobanescu German prinde foarte repede si in general asculta de stapan. E destul de usor de dresat si e foarte inteligent.

| npx770 a răspuns:

Te descurci, Maestre. happy