| Daqqer a întrebat:

De curand am decis sa invat limbajul de programare C++/C.Va rog trimiteti-mi un link de unde as putea invata si intelege foarte usor.

Răspuns Câştigător
| george27 a răspuns:

Ar fii bine, sa discuti cu cineva care chiar stie.E si mai usor de inteles. Funda?

3 răspunsuri:
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Cauta tutoriale pe youtube!

| Tman a răspuns:

Suntserios.exact asta voiam sa spun. eu de-acolo am invatat. dar totusi e mai bine sa vorbesti cu profesorul de TIC(ce stie si programare, crede-ma) sau in particular cu un profesor de liceu