| assaboss a întrebat:

este o vacanta lunga si ma plictisesc. Dau fundita celei mai bune idei pentru petrecut timpul liber big grin

10 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Ask muzica, megi la strand si distreaza-te cu prieteni la o inghetata.

| Joannaa a răspuns:

Buna,poti merge la mare, la munte sau la buncii tai sau acasa la tine ai putea iesii cu prieteni la cinema, mall sau la strand daca nu iti place una din variante poti merge in alta tarawinking

| hummer24 a răspuns:

Ia o galeata cu apa si toarnai la o fata in cap laughing

| heyulika a răspuns:

Poate voluntariatbig grin

| mia_8736 a răspuns:

Pai fa-ti cati mai multi prieteni,fa poze,citeste,da petreceri, viseaza, da-mi fundita

| Kooo a răspuns:

Assaboss. rolling on the floor marsss, maa. rolling on the floor) esti la bunica.:-l btw. laughing ai zis "nu sunt la bunica".waiting ideea mea. blushing vin'o in bucuresti, si iesi cu mine si cu milka. waiting sau nu! cu mine si cuuu... lasa. milka e bun. puppy dog eyes ideea e sa vii aici odata! :-l

| assaboss explică:

As merge la strand sau as iesi cu prietenii. dar acum nu sunt la bunica. si banuiesc ca stiti cu totii cum estelaughing

| assaboss explică:

Sunt la bunica*

| assaboss explică:

Eu vreau o idee pentru situatia in care ma aflu laughing) sunt la buinik. plictisit. nu cunosc nicio persoana de varsta mea laughing iar calculatoriul nu merge bine laughing

| CuriousGirl_7242 a răspuns:

Invata!