| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Ce sa fac vacanta asta ca sa nu ma plictisesc? dau fundita pentru cele mai bune idei!:X:*

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Sunt multe lucruri care poti sa le faci chiar daca nu pleci nicaieri:

- mergi la strand
- stai pe site-uri dragute
- vorbeste cu prietenele pe mess
- asculta muzica
- iesi afara
- plimba-te cu rolele/bicicleta/skate-ul
- vizioneaza filme (la cinema sau acasa)
- practica un hobby
- citeste o carte/o revista
- iesi afara cu animalul tau (daca ai)
- descopera site-uri noi
- joaca jocuri noi pe calculator
- urmareste un serial
- stai cu prietenele
- incearca sa faci lucruri noi
- deseneaza (mie imi place mult)
- fa schimb de melodii/poze cu prietenele (cand esti pe mess)
- mergi la mall
- poti sta la televizor
- joaca diverse jocuri
-incearca sa iti faci o colectie de poze (cu tine, cu peisaje, cu animalul tau daca ai, cu ceva ce-ti place) Dar facute de tine.

Sau poti merge in diverse locuri:

- la rude
- la tara
- la mare
- la munte
- in strainatate

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Oricum nu mai e prea mult din vacanta, deci eu zic sa te bucuri la maxim de fiecare zi! Ai putea sa iesi seara cu prietenii tai, la un suc sau pur si simplu sa va plimbati, cu rolele/bicicleta in parc, sa mai faci poze, sa citesti, sa te uiti la ultimele filme aparute sau chiar la un serial, sa iti faci un blog si sa scrii pe el, sa faci poze, sa mergi la piscina/strand, sa te joci cu un animalut daca ai. Gasesti tu ceva de facut, sunt sigura! big grin

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Distreaza-te raised eyebrows

| Cathy_5203 a răspuns:

Dimineata te poti plimba cu rolele sau cu bicicleta, apoi intre orele 2-5 can este canicula afara stai in casa, de preferat poti sa faci un dus, de mai duchisesti un pic, ca nu strica, apoi poti sta la calculator, ori la televizor, sau iti pregatesti o gustare(paine prajita cu gem, sau o salata rece)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti bagi degetul in qur si numeri pana la 10winking bafta daca nu iti place chemi un baiat sa bage lopetica in galetuse [daca ma intelegi unde bat]winking