| Pop_Denis_1992 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cat m-ar costa intretinerea lunara a unui ciobanesc german adult (mancare 50 lei/10kg.) Vaccinurile, are microcip, carnet de sanatate, eu il cumpar la 2 luni si as vrea sa stiu cat ma costa.

Răspuns Câştigător
| Annamaria21 a răspuns:

Câinele te ar costa in jur de 500 €, vaccinat, cu carnet, si întreținerea lunară in jur de 400 lei, ei mănâncă foarte mult, sfatul meu este ca daca iti cumperi sa ii mai faci si lacăte gatita, gen orez cu oase, eu am avut ciobanesc mioritic si manca 34 castroane mari de bobite plus orez cu oase, te termina la mâncare, nu mănânci tu in 3 zile cât mănâncă el intr o zi