| oAlecsandra a întrebat:

Imi puteti zice un nume de caine (femela) nu foarte lungi si sa le pot pronunta
Dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

Hei.
Donna,Doamna,Lady,Sasha,Aida,Alma,Eli,Daisy,Iza,Lara,Mely,Tara,Vanda, Tess, Ada, Calista, Candy.

Bla bla. Ia de aici :
http://www.animale.ro/lista-nume?specie=caini&sex=f&categorie=Toate

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Betty/Bella/Ronna/Gylda/Ritta/Dolly
O seara frumoasa sa aihappy

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Shasta
Roxy
Karma
Akita
Muffin
Daca imi zici rasa it dau mai multe exemple happy

| Alexandr a răspuns:

Bella,Candy (((:

| Spliffwizard a răspuns:

Http://www.caini-pisici.com/....../index.php uite gasesti aici cate vrei. am citit si eu putin si sunt unele chiar foarte dragute. funda? :D

| victor1995 a răspuns:

Bella
Liza
Molly
Sasha
Coco
Tasha sper ca team fost de folos :d

| Iarina2003 a răspuns:

Lady, Lola, Sasha, Cora, Tasha, Caty Coco, Alma, Della, Rocky, Katy, Minnie, Maya, Tara.

| ionut118932 a răspuns:

Marta
Sasha
Nana
Bela
Mara
Luiza puppy dog eyes

| DFGHJKKHGSVBN a răspuns:

Sara
Lily
Lavi
Antonella
Pia
Cate (cheit)