| Mateifrumuselu2 a întrebat:

Ma joc de ceva vreme clash of clans si sunt lvl 53 cu th7. As vrea sa ajung in Crystal. Am o defensiva destul de scazuta(toate tunurile de 8, cateva ziduri de 6 restul de 5, un mortar de 5 celelalte 2 de 4, 2 air defense de 3 si unu de 4). Mi-ati putea spune ce ar trebui sa fac? Scuza-ti categoria daca nu e potrivita.

2 răspunsuri:
| Georgi6747 a răspuns:

Incearca sa-ti mai maresti defensiva, poti cauta pe net sfaturi pentru o baza mai buna si inceara sa ataci mai mult pentru a castiga mai multe trofee.
Succes! happy

| Mateifrumuselu2 explică:

Mersi de raspuns