| DarknessDennis a întrebat:

Nu mai tine minte cu se numea acest joc? deci este vechi, creda ca cuprins intre 2003-2007, este vorba despre niste masini teleghidate care apareau si la tv,in diverse emisiuni si se distrugeau intre ele,in joc era cam acelasi lucru,tu cu masinuta ta,tio contruiai tu,baterie,arme de atac (ciocan,topor,sulita), si te luptai cu alte masini intro arena. Dau funda cine stie.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Probabil te referi la Robot Arena, masinutele de care vorbesti tu fiind roboti.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Leatherleader a răspuns:

Se numeste Robot Arena.winking