| loveme4ever_4488 a întrebat:

Saptamana viitoare o sa imi cumpar un catelusa rottweiler, dar nu stiu ce nume sa ii dau...Idei? Cel mai frumos nume fondita! Multumesc.

9 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Laika, biju

| adndreeaada a răspuns:

Uite cateva nume:Blacky
Fetita
Lady
Sady
Lucy
Daisy
Ginger
Lessie
Sasha
Sara
Sandy
Katie
Annie
Chelsea
Missy
Sophie
Coco
Tasha...cam atat...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greta, Aniela, Simba, Lora. Funda? big grin

| ketanal a răspuns:

Catelusa unui prieten, tot rottweiler se numeste Thea.Nu-i rau ca nume...

| Vasi_2046 a răspuns:

Pune-i numele "o-catel"!

| GeOrGy2110 a răspuns:

Salut! Am si eu un rottweiler, e fetita si o cheama Cora, daca vrei mai multe nume de caini inra pe http://www.animale.ro/comunitate. Succes :*

| lucybzz a răspuns:

Eu la cateluse am avut numele astea: Misy, Leidy si Lila poate iti place unul din ele daca nu bft in continuare si cred ca numele perfect il poti da doar tu dupa ce o vezi... dupa ea o sa iti dai seama ce nume i s-ar potriviwinking

| Mitti a răspuns:

Sisi, Sindy, Tany, Miru, Amelia, Amy, Didi, Rexy, Opi, Suzi, Tyna, Citah, Tigrutza, Peticel, Moly, Sasha, Coki. Sau poti sa ii pui numele tau cu un diminutiv.

| Mitti a răspuns:

Sisi, sindy, tany, miru, amelia, amy, didi, rexy, opi, suzi, tyna, citah, tigrutza, peticel, moly, aasha, coki, roxy