| Sweety777 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva jocuri de ingrijit animale de pe Magazin Play, ca si Pou sau Hatchi. Multumesc! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| GeorgeLove a răspuns:

Pai eu iti sugerez unul dintre cele mai cunoscut si anume Pou... Acesta este un mic animal pe care trebuie sa il hranesti, sa vorbesti cu el, sa te joci, si sa il cresti in final il faci adult si atunci o sa poti sa ii pui diferite haine!

1 răspuns:
| Gabriel643 a răspuns:

Jocuricuanimale.ro/jocuri-animale/jocuri-de-ingrijit-animale
sunt foarte multe jocuri