| Ancutza2000Anca a întrebat:

Imi spuneti si mie si niste jocuri de ingrijit animale?

10 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Pet party pe facebook.
Si pet city(tot pe facebook)
Si eu ma mai joc si animal jam, trebuie doar sa iti faci cont, si e fain.

| Nanami利 a răspuns (pentru Nanami利):

De fapt pe facebook primul joc se numeste party town, pe net este pet party.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ingrijeste poneiul

| SonicAndrei a răspuns:

Farmerama e cel mai tare la capitolul „fermă". Pe lângă îngrijirea animalelor, îți mai faci grădinărit (flori), grădină de legume și livadă. E online și îți va plăcea.

www.farmerama.ro

Răspuns utilizator avertizat
| Toutui a răspuns:

Zoo Tycoon 2, trebuie sa iti faci propriul zoo cu animale la care trebuie sa le dai de mancare, baut sa cureti dupa ei... ele fac si pui pe care poti sa ii adoptezi, animalelor le faci habitat si asa mai departe. Baftă.

| Ancutza2000Anca explică:

As vrea ceva care sa nu il dowlandez, cum e Petvile pe facebook, si farmerama m-am jucat de mult timp si webkinz.

| gabrielovici a răspuns:

Web Kinz

| PandoraMVNaomi a răspuns:

Da farmerama. happy Ii si cu animale si cu cereale si plante. Sper ca ti-am fost de folos. happy Dar mai caut si te mai anunt in legatura si cu alte jocuri. happy happy happy

| PandoraMVNaomi a răspuns:

Funda pls happy