| QVictorya a întrebat:

Spuneti-mi va rog ceva site-uri cu articole crosetate, mai precis rozete. Va rog mult, ceva frumos, dar simplu!
Sorry pentru categoriehappy

2 răspunsuri:
| Kristinikaaa a răspuns:

Daca vrei doar modele de inspiratie fara tutorial, poti intra pe www.breslo.ro, acolo vinde lumea articole handmade si am vazut multe rozete crosetate.

| ecaterinasavu77 a răspuns:

Incearca sa te uiti pe https://www.facebook.com/articolecrosetatero Gasesti acolo absolut tot ce ai nevoie si poti si comanda articoe crosetate.