| Bejealex a întrebat:

Stie careva niste jocuri faine pentru android?
Am un Huawei U8850 Vision si vreauniste jocuri cu grafica buna si care sa fie free pe store.Stie cineva?

2 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Incearca mechs vs alliens, ben 10 xenodrome, amazing alex, wats is water (1 sau 2), angry birds (star wars 1sau 2, friend, rio ), metrou surfars, cs portable, talking (tom ginger ben pierre ), temple run(1sau2),fruit ninja, Naruto luptă: Shadow lama X, hill climb racing. funda

| sirieni a răspuns:

Stiu eu un joc super dar nu e pe store.e pe ''woaptrik'' dar e gratis pentru android. se cheama assasin's creed revelations.cauta in jocuri actiune si pe la primele pagini.cu placere