| 90245438 a întrebat:

Stiti cum sa sterg o echipa la Top Eleven pe Facebook? Daca stiti va rog ajutati-ma! Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| bogdan_6209 a răspuns:

Fa-ti alt facebook special pentru top eleven

4 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Sa o stergi nu cred ca merge. Merge doar sa schimbi numele /tara /echipamenu e.t.c

| 90245438 explică:

De schimbat stiam...

| 90245438 explică:

Mersi.Funda!

| FlorinHutanu a răspuns:

Stiu eu cum, dar trebuie sa astepti ceva timp.in primul rand trebuie sa stergi top eleven-u de la games sau favorites depinde unde il ai, dupa care astepti in jur de cateva luni cred si apoi poti sa incepi de la capatwinking.la mine a functionatbig grin