| k1duTzuu a întrebat:

stiti, peste 1 luna, voi primi un catel de la un prieten, si vreau si eu un nume tare! E mascul, si rasa lui e Ciobanesc Asia Centrala. Vreau un nume tare, de ex Thor, sau Rocky sau ceva mai bun. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Ares
Aldo
Don
King
Tyson
Igor
Aris
Tego
Athos(Atos)
Bolt
Brutus
Blade(Bleid)
Jack
Angus
Bull
Bruss
Ninja
Ultras
Taz
Nero
cred ca ajungbig grin

| k1duTzuu explică (pentru RedNose):

E tare Ares, inseamna zeul razboiului cumva? si app cum e mai bine: Ares cu "s" de la sticla, sau cu "s" de la soarece? happy

| RedNose a răspuns (pentru k1duTzuu):

S de la sticla...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitică big grin

| Denisuca21 a răspuns:

Aky,citit ACHI, cu accent pe ''a''! E superb, zic eu!

| scorpiaX a răspuns:

Ce zici de : Ares

| Ella2199 a răspuns:

Buna eu iti dau mai multe:Max,Jake,Buddy,Sam,Cody, Buster, Duke, Winston, Rex, Bruno.Cam atatea stiu FUNDITA?:*

| gabytza3550 a răspuns:

Lupu max jake