| xLionel a întrebat:

Va rog un raspuns cat mai urgent... deci am doi hamsteri pitici rusesti. In urma cu 4 zile hamsterita a fatat 4 pui, dupa 2 zile au mai rams 3 nu stiu din ce cauza... problema este ca in seara asta femela a scos din cuib 2 pui iar pe celalalt l-a luat cu ea si si-a facut un fel de culcus. Credeti ca ii mai i-a inapoi in cuib? Daca nu pot sa-i adopt eu si sa-i hranesc cu lapte?
Va rog un raspuns urgent, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sup3rN0va a răspuns:

Stiu asa face femela cand crede ca locu nu e sigur si ai mai muta..Asa faceau si la mine aveam impresia ca i-a parasit dar o sa se duca sa-i i-a peste o vreme. Daca nu, i-a o lingura si cand femela nu e in cuib pune ceilalti pui.
Dar e important sa-i pui un cuib cu adapost gen o casuta de hamsteri ca asa nu o sa-i mai mute.

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Las-o în pace, știe ea ce face happy nu te amesteca nu e bine să pui mâna pe ei acum cât sunt mici.