| xLionel a întrebat:

Sambata mi-am cumparat doi hamsteri pitici rusesti de culoare alb/gri mascul si femela. Problema este ca nu am roata la cusca, credeti ca pot muri daca nu au roata?
De unde stiu daca nu le place in noua casa? Mentionez ca hamsterita mereu vrea sa iasa din cusca...

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Daca nu au roata e ca si cum tu nu ai avea calculator.Nu mori dar nici nu iti place.

3 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Nu patesc nimic... Dar totusi ai putea sa le iei o roata caci nu costa mult. Maxim 10 lei

| Decebalul a răspuns:

Asa is hamsterii. Eu am hamsteri de un an sinici eu nu am roata in cusca, dar nu au patit nimic. Eu le ma dau drumu prin casa, pentru ca nu is hamsteri care miroasa urat si nu fac mizerie dar si pentru ca, cusca e cam mica. Daca ai cusca mare le va fi bine pe viitor. Totusi, daca nu ai nimic in cusca, punele ceva care sa ii tina ocupati, stiu eu, o cutie in care sa fie o gaura, nu stiu gasesti tu ceva. Sper ca te-am ajutat! happy

| AndyBB a răspuns:

NU vor pati nimic, nici eu cand i-am luat pe ai mei nu aveam cusca dar le-am luat, nu conteaza. Dale ceva sa roada si vor deveni cei mai buni prieteni ai tai!